loader image
Svajonių baldai kuriami nuo vizijos

Naujienos

MEDA

Tachta- kušetė mediniu rėmu su kišeninių Pocket spyruoklių sistema vertinantiems skandinavišką natūralumą, patogumą, bei komfortą. Penkių anatominių zonų kišeninių spyruoklių Pocket sistemą dengia minkštosios dalies pagrindas. Jį sudaro sintetinės, neaustinės medžiagos pluoštas, putų poliuretanas bei natūralaus veltinio spyruoklių apsauginis audinys. Paviršius pagamintas iš kokybiško, švelnaus ir minkšto, daigstyto audinio, kuris gerai praleidžia orą. Norime   pasiūlyti ir pasirinkti Jums patinkantį galvūgalį: iš laminuotos plokštės, paminkštintą putų poliuretanu, pagražinta išsiuvinėjimais, įtraukimais, sagomis… Stabilumą palaiko natūralaus medžio ar metalinės kojelės. Galime pagaminti pagal individualius išmatavimus, parinkti Jums tinkantį kokybišką audinį bei pasiūlyti begalę spalvų bei raštų. Tinka namams, viešbučiams, moteliams, sodyboms, pirtims…

Tachta gali būti naudojama su antčiužiniu.

VERSO

ZOJA

ZOJA – klasikinio stiliaus miegamojo lova – komfortiška ir patogi. Jos galvūgalis maloniai paminkštintas ir pagražintas įtraukimais. Šis baldas papuoš Jūsų miegamąjį ir suteiks stilingumo Jūsų sapnams. Mes padėsime išsirinkite patinkančią kokybišką odelę ar spalvingą gobeleną, o gal natūralaus pluošto audinį ar gobeleną.  Šią lovą gaminame su dėže patalynei. Lovos grotelės – ortopedinės, metaliniu karkasu, su klijuotos medienos skersiniais 80, 90, 120, 140,160 , 180. Galime pagaminti ir su karkasiniu spyruokliniu čiužiniu. Medžiagos, naudojamos lovos gamybai, atitinka higienos reikalavimus.

BARBORA

Klasikinio stiliaus miegamojo lova BARBORA- komfortiška ir patogi. Paaukštintas ir ypatingai minkštas galvūgalis dar papuoštas sagomis ir įtraukimais. Šis baldas papuoš Jūsų miegamąjį ir suteiks stilingumo Jūsų sapnams. Mes padėsime išsirinkite patinkančią kokybišką odelę ar spalvingą gobeleną, o gal natūralaus pluošto audinį ar gobeleną.  Šią lovą gaminame su dėže patalynei. Lovos grotelės – ortopedinės, metaliniu karkasu, su klijuotos medienos skersiniais 80, 90, 120, 140,160 , 180. Galime pagaminti ir su karkasiniu spyruokliniu čiužiniu. Medžiagos, naudojamos lovos gamybai, atitinka higienos reikalavimus.

SOFI

Prabangi, klasikinio stiliaus miegamojo lova SOFI neabejotinai gali tapti ryškiausiu Jūsų miegamojo akcentu. Paminkštintas galvūgalis dekoruotas “chester” tipo įtraukimais į kuriuos galime sudėti ne tik sagas bet ir „Swarovskio“ kristalus. Išskirtinumo šiai lovytei duos – įkalama metalinių vinučių juostelė. Aukščiausios kokybės medžiagos ir patikima konstrukcija užtikrina lovos ilgaamžiškumą. Pasiūlysime didelį kokybiškų audinių bei odelių pasirinkimą bei išmatavimų pakeitimą. Ši dvigulė arba viengulė lova turi dėže patalynei. Lovos grotelės – ortopedinės, metaliniu karkasu, su klijuotos medienos skersiniais 80, 90, 120, 140, 160, 180. Galime pagaminti ir su karkasiniu spyruokliniu čiužiniu. Medžiagos, naudojamos lovos gamybai, atitinka higienos reikalavimus.

MARSELIS

 MARSELIS – šiuolaikiškas ir modernus minkštas kampas lengvai prisitaikys ir papuoš Jūsų namų interjerą.  Balde integruotas patogus kokybiškas miegamasis mechanizmas, kuris nebraižo grindų dangos ir labai paprastai ištiesiamas. Sėdimos dalies karkasas gaminamas iš kietmedžio su zigzaginėmis spyruoklėmis ir ilgaamžio, elastingo HR 40 tankio putų poliuretano. Dėl pakėlimo lankstų viršutinė baldo dalis lieka atvira, todėl galima į ją patogiai ir saugiai sudėti daiktus. Atkeliamoje daiktadėžėje integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą. Šis miegamas kampas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte reguliuoti atraminės pagalvės aukštį. Reguliuojamos atlošo pagalvės leidžia kiekvienam susikurti patogiausią padėtį nugarai ir galvai. Mes Jums leisime rinktis kampo kompletaciją, keisti išmatavimus bei derinti odos, gobelenų spalvų tonus. Papildomai galime pasiūlyti fotelių, minkštų pufų bei stilingų pagalvėlių.

MILLA

Stilinga ir jauki dvigulė miegamojo lova MILLA taps Jūsų miego oazės pažiba. Aukštos medinės kojelės suteikia lovai skandinaviško žavesio, o aukštas paminkštintas galvūgalis suteiks Jums patogumo leidžiant vakarus lovoje prie televizoriaus, ar su knyga rankoje. Svarbu tai, kad lova yra nedidelių išorinių matmenų, todėl ji neužims daug vietos miegamajame! Pas mus galėsite pasirinkti patinkantį audinį ar odelę, taip pat ir kojelės. Lovos grotelės – ortopedinės, metaliniu karkasu, su klijuotos medienos skersiniais 80, 90, 120, 140, 160, 180. Galime pagaminti ir su karkasiniu spyruokliniu čiužiniu. Medžiagos, naudojamos lovos gamybai, atitinka higienos reikalavimus.

ROBERTA

Moderni miegamojo dvigulė ar viengulė lova ROBERTA. Komfortiškumo ir patogumo suteikia lenktas galvūgalis su nuimamomis minkštomis pagalvėmis. Lova su patalynės dėže arba be jos. Lovos šonai ir galvūgalis paminkštinti poliuretanu ir aptraukti kliento pasirinktu audiniu, gobelenu ar odele. Pakėlimo mechanizmas – pneumatinis. Lovos grotelės – ortopedinės, metaliniu karkasu, su klijuotos medienos skersiniais 80, 90, 120,140,160,180. Galime pagaminti ir su karkasiniu spyruokliniu čiužiniu. Medžiagos, naudojamos lovos gamybai, atitinka higienos reikalavimus.

MARTA su sagomis

Mūsų klasikinė sofa MARTA gali būti viengulė ir dvigulė, su dėže daiktams, su grotelėmis bei čiužinuku. Puošiame sagomis, kristalais, įvairių formų įtraukimais. Turime didelį pasirinkimą kokybiškų natūralaus pluošto audinių, gobelenų, odelių… Porankių formą ir išmatavimus pritaikysime pagal kliento poreikius.

NINA su porankiais

NINA- patogūs ir praktiški moduliniai minkštasuoliai. Galite sustatyti ir sukabinti baldus kai minkštą kampą. Prireikus – atkabinkite ir turėsite atskirus fotelius, kampines detales, dviviečius, triviečius bei pufus.
Puikiai tinka jaukiems namams, verslo biurams, ofisams, laukiamiesiems, kavinėms, restoranams, viešbučiams…
Galimi įvairūs išmatavimai ir didelis pasirinkimas gobelenų bei odos pakaitalų, kojelių formų bei spalvų.