Čiužiniai

Mūsų čiužiniai yra pagaminti iš aplinkai ir sveikatai nekenksmingų medžiagų. Čiužiniai garantuoja kokybišką miegą, po kurio jausitės žvalūs ir pailsėję.

Įmonė rūpinasi, kad klientai gautų tik aukščiausios kokybės produktus, galinčius pateisinti kiekvieno lūkesčius, kuriems netinka įprasti čiužiniai, o gausus įvairių čiužinių sudėties pasirinkimas kiekvienam leis atrasti tinkamiausius gaminius.

Siūlomi čiužiniai leidžia odai kvėpuoti, pasižymi dideliu oro pralaidumu, ir neleidžia veistis mikroorganizmams. Parduodamai produkcijai yra taikoma garantija, tad galima būti užtikrintiems, kad įsigyti čiužiniai tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Mes siekiame, kad būtų pateisinti kiekvieno kliento lūkesčiai. Atsakingas gamybos procesas, aukštos kokybės produkcija ir didelis dėmesys, skiriamas klientų aptarnavimui, leidžia džiaugtis geriausiais darbo rezultatais. Didelį dėmesį skiriame rinkos pokyčių analizei, todėl prisitaikoma prie naujovių, ir klientams galime pasiūlyti patobulintus produktus.

Siūlomos produkcijos kainos yra prieinamos. Įsitikinsite, kad visada galima įsigyti kokybiškų gaminių prieinamomis kainomis, ir galėsite įsigyti aukščiausios kokybės produkcijos neišleisdami daug pinigų.

ciuzinys_tmp

PROFESOR, storis 26 cm

Pagrindas: pagrindas- 7 anatominių zonų kišeninių mikrospyruoklių blokas, kuriame suskirstytos spyruoklės puikiai prisitaiko prie kūno ir individualiai reaguoja į kūno spaudimą, suteikdamos stabilų pagrindą. Speciali dviguba dvipusė natūralaus veltinio perdanga spyruoklių apsaugai viršutinis sluoksnis – 3 cm ypač patogi viskoelastinė medžiaga „Memospace™“. Ši medžiaga yra sukurta NASA kosminių technologijų pagrindu, …


DOKTOR, storis 23 cm

Švelnus ir elastingas Dunlopill audinys: išsaugantis drėgmės pusiausvyrą, itin pralaidus orui, plaunamas 40 °C temperatūros vandenyje su anti alergine ir anti bakterine impregnuota  apsauga Ortopedinis bei anatominis prisitaikymas, nes skirtingo kietumo pusės,mažina nugaros, pečių ir klubų skausmus Siūlome 3-jų kietumo lygių: H1-minkštas, H2-vidutinis-aukso viduriukas, H3-kietas Sveikam miegui, komfortabilumui bei amortizacijai …